Osiągnięcia Klubu Nosework Warszawa

Osiągnięcia Klubu Nosework Warszawa

Warszawski Klub miłośników Nosework – osiągnięcia

Polska Liga Nosework

Zawody o Puchar Klubu Nosework Warszawa w Warszawie – 6 października 2018
Kategoria „Teren” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 1
Wanda i Nera lokata 2
Kategoria „Przedmioty” klasa 0
Weronika i Dafne lokata 3
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0
Weronika i Dafne lokata 2
Anna i Rusty lokata 3

Zawody o Puchar Winnicy w Czarnowodzie – 13 października 2018
Kategoria „Teren” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 1
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 1
Kategoria „Pojazdy” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody o Puchar Górnika w Katowicach – 18 listopada 2018
Kategoria „Przedmioty” klasa 0
Weronika i Dafne lokata 1
Joanna i Tashi lokata 3
Kategoria „Pojazdy” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 2
Weronika i Dafne lokata 3
Kategoria „Teren” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 3
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0
Weronika i Dafne lokata 2
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Warszawie – 26 stycznia 2019
Kategoria „Teren” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 1
Kategoria „Pojazdy” klasa 0
Joanna i Tashi lokata 1
Kategoria „Przedmioty” klasa 0
Weronika i Dafne lokata 3

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie 23-24 marca 2019
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0
Zbigniew i Pepe lokata 2
Kategoria „Teren” klasa 0
Zbigniew i Pepe lokata 3
Kategoria „Pojazdy” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
Kategoria „Teren” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
Kategoria „Przedmioty” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Bure 6-7 kwietnia 2019
Kategoria „Teren” klasa 0
Zbigniew i Pepe lokata 3
Kategoria „Pojazdy” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 1
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
Kategoria „Teren” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3
Kategoria „Przedmioty” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie 18-19 maja 2019
Kategoria „Teren” klasa 0
Zbigniew i Pepe lokata 1
Piotr i Czesław lokata 3
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0
Zbigniew i Pepe lokata 3
Kategoria „Przedmioty” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
Kategoria „Pojazdy” klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Borówiec 6-7 lipca 2019
Kategoria „Przedmioty” klasa 0
Piotr i Czesław lokata 1

Emil, nasz klubowy skunks, zaliczył następujące czyste starty:
Kategoria „Przedmioty” klasa 0 – 6.10.2018 Warszawa
Kategoria „Przedmioty” klasa 0 – 13.10.2018 Czarnowoda
Kategoria „Pojazdy” klasa 0 – 13.10.2018 Czarnowoda
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0 – 13.10.2018 Czarnowoda
Kategoria „Pojazdy” klasa 0 – 18.11.2018 Katowice
Kategoria „Pomieszczenia” klasa 0 – 18.11.2018 Katowice
Kategoria „Teren” klasa 0 – 26.01.2019 Warszawa
Kategoria „Przedmioty” klasa 0 – 26.01.2019 Warszawa
Kategoria „Przedmioty” klasa 1 – 7.04.2019 Bure

Stowarzyszenie Nosework Polska

Zawody Nosework Warszawa marzec 2017
NW(W) klasa 1
Piotr i Zosia lokata 1
NW(I) klasa 1
Piotr i Zosia lokata 1

Zawody Nosework Warszawa maj 2017
NW(W) klasa 1
Piotr i Zosia lokata 1
NW(I) klasa 1
Piotr i Zosia lokata 1

Zawody Nosework Warszawa 17 czerwiec 2017
NW(W) klasa 1
Edyta i Figa lokata 1
Beata i Enzo lokata 2
Piotr i Zocha lokata 3
NW(D) klasa 1
Edyta i Figa lokata 1
Piotr i Zocha lokata 2
Agnieszka i Seth lokata 3
NW(I) klasa 1
Beata i Enzo lokata 1
Agnieszka i Seth lokata 2
Edyta i Figa lokata 3

Zawody Nosework Warszawa 18 czerwiec 2017
NW(W) klasa 1
Agnieszka i Seth lokata 1
Edyta i Figa lokata 2
NW(D) klasa 1
Edyta i figa loakta 2
NW(I) klasa 1
Ola i Franz lokata 1
Edyta i Figa lokata 2
Agnieszka i Seth lokata 3

Zawody Nosework Warszawa 29 lipiec 2017
NW(V) klasa 1
Piotr i Zocha lokata 1
Edyta i Figa lokata 2
NW(D) klasa 1
Piotr i Zocha lokata 2
NW(I) klasa 1
Piotr i Zocha lokata 1
Edyta i Figa lokata 2

Zawody Nosework Warszawa 30 lipiec 2017
NW(V) klasa 1
Ola i Franz lokata 1
Piotr i Zocha lokata 2
NW(E) klasa 1
Ola i Franz lokata 1
Piotr i Zocha lokata 3
NW(V) klasa 1
Edyta i Figa lokata 1
Piotr i Zocha lokata 2

Zawody Nosework Poznań 28 październik 2017
NW(C) klasa 2
Piotr i Zocha lokata 1

Zawody Nosework Poznań 29 październik 2017
NW(C) klasa 2
Piotr i Zocha lokata 1
NW(I) klasa 2
Piotr I Zocha lokata 1

Zawody Nosework Warszawa 16 grudzień 2017
NW(E) klasa 1
Beata i Enzo lokata 1
Hanna i Power lokata 2

Zawody Nosework Poznań 18 luty 2018
NW(I) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
NW(W) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
NW(C) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody Nosework Gdańsk 14 kwiecień 2018
NW(W) klasa 2
Piotr i Zocha lokata 3

Zawody Warszawa 21 kwiecień 2018
NW(C) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 1
Hanna i Power lokata 2
Weronika i Dafne lokata 3
NW(W) klasa 1
Weronika i Dafne lokata 1
Anna i Rusty lokata 2
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody Gdańsk 28 kwiecień 2018
NW(I) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
NW(V) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody Nosework Żelazka 19 maj 2018
NW(I) klasa 2
Piotr i Zocha lokata 1

Zawody Nosework Niegoszowice 19 maj 2018
NW(E) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 1

Zawody Nosework Tarnów 20 maj 2018
NW(E) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 2
NW(C) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 3

Zawody Nosework Gdańsk 26 maj 2018
NW(E) klasa 1
Beata i Enzo lokata 1

Zawody Nosework Gdańsk 6 czerwiec 2018
NW(W) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 1
NW(I) klasa 1
Joanna i Tashi lokata 1

Zawody Nosework Gdańsk 4 sierpień 2018
NW(E) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 1
NW(V) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 2
NW(C) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 2

Zawody Nosework Gdańsk 5 sierpień 2018
NW(E) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 1
NW(E) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 2
NW(W) klasa 2
Joanna i Tashi lokata 2

Emil, nasz klubowy skunks, zaliczył następujące czyste starty:
NW(C) klasa 1 – 18.02.2018 Poznań
NW(C) klasa 1 – 21.04.2018 Warszawa
NW(W) klasa 1 – 21.04.2018 Warszawa