Kurs online: Nosework – przygotowanie do zawodów w klasie 1

Kurs online: Nosework – przygotowanie do zawodów w klasie 1


Rozpoczęliście już ze swoim psem przygodę z nosework i chcecie robić kolejne postępy? Planujecie start w testach zapachowych i brakuje Wam wsparcia? A może już macie za sobą starty i teraz marzą Wam się zawody w klasie 1? Do dzieła!

Na tym kursie na Wasz zespół czeka porządna dawka ćwiczeń z elementami technicznymi, przygotowanie do zawodów w klasie 1 (według regulaminu Polskiej Ligi Nosework) i praca nad właściwym prowadzeniem psa po ringu.

Kursowi towarzyszy pełna gama zalet pracy nosem – treningi nosework są bardzo wyczerpującą formą aktywności umysłowej, która potrafi skutecznie zmęczyć psa w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu. Regularne ćwiczenia mają także pozytywny wpływ na zachowanie czworonoga (uczą go m.in. koncentracji, samodzielności i budują pewność siebie). Dodatkowo węszenie sprawia psu ogromną przyjemność – a z tym kursem sprawi nie mniejszą także przewodnikowi!

DLA KOGO?
Kurs przeznaczony dla psów mających „świadomość zapachu” (minimum dwóch zapachów – cynamonu i pomarańczy), chcących przygotować się do zawodów Polskiej Ligi Nosework w klasie 1.

CZEGO BĘDZIE DOTYCZYŁ KURS?
Podczas 10 sesji treningowych pokażę Ci, jak skutecznie przygotować się do zawodów w klasie 1 Polskiej Ligi Nosework. Dzięki niemu stworzysz zgrany zespół ze swoim psem, gotowy do wyzwań związanych z zawodami w klasie 1.

PROGRAM:
W ramach kursu omówione i przećwiczone zostaną następujące zagadnienia:

 • próbki wielokrotne (autorska metoda)
 • próbki na wysokości
 • próbki w ziemi
 • próbki niedostępne
 • zwodnicze zapachy
 • próbki w wodzie
 • próbki w ubraniach, torbach itp.

FORMA KURSU:
Kurs ma formę internetową i prowadzony jest w całości online. Uczestnicy dostaną dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, materiałów treningowych, filmów instruktażowych oraz otrzymają indywidualne porady i pogramy treningowe.

TERMIN:
Kurs trwa 5 tygodni, a najbliższy rozpoczyna się 11 listopada

KOSZT:
Cena kursu wynosi 300 zł (250 zł dla osób trenujących w Klubie Nosework Warszawa) i obejmuje:

 • zajęcia w grupie 3-5 osobowej (prywatna grupa na Facebooku)
 • 5 tygodni wspólnych treningów, po 2 treningi tygodniowo
 • każdy trening składa się z opisów ćwiczeń i filmów instruktażowych
 • na początku tygodnia spotykamy się na „live” by omówić ćwiczenia na najbliższy tydzień
 • po każdym treningu uczestnicy wrzucają filmy z ćwiczeń z psem, które analizujemy .

ZAPISY:
Na kurs łatwo i szybko zapisać się można klikając tu
Uwaga – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

PROWADZĄCY:
Piotr Awencki – współzałożyciel, instruktor i sędzia Polskiej Ligi Nosework oraz trener Klub Nosework Warszawa. Wieloletni trener psów, zawodnik sportów kynologicznych, redaktor Dog&Sport, członek kapituły TOP for DOG oraz właściciel Centrum Edukacji Kynologicznej Zuzik.
Więcej o prowadzącym (osiągnięcia, ukończone kursy) kliknij tu
Osiągnięcia Klubu Nosework Warszawa – kliknij tu

Do zobaczenia!
Klub Nosework Warszawa

#kursnosework #nosework #noseworkwarszawa #treningnosework #noseworkpolska #klubnosework #noseworkkursonline #polskaliganosework #zawodynosework #seminariumnosework #seminariumdetekcjazapachów #warsztatynosework #warsztatydetekcjazapachów #instruktornosework #trenernosework #kurstreneranosework #klubnoseworkwarszawa #pln #zajęcianosework #zajęciawęchowedlapsów #treningwęchowy #zabawywęchowe #noseworkdlaszczeniąt #zabawydlaszczeniąt #zabawywęchoweszczeniąt #noseworkdlazaawansowanych #noseworkdlapoczątkujących #mądrenosy #detekcjazapachów #obóznosework #zawodynosework #testyzapachowe #noseworkonline #kursnoseworkonline #węszenieonline