Trening indywidualny

Trening indywidualnyZmysł powonienia jest dla psa najważniejszym ze wszystkich, a trening węchowy ma bardzo pozytywny wpływ na psa. Nosework jest sportem uniwersalnym. Sprawdzają się w nim zdrowe i pełne energii psy, ale też starsze lub niepełnosprawne. Praca nosem uczy skupienia, koncentracji, dokładności oraz samodzielności. Dlatego to doskonała aktywność dla wszystkich, także wycofanych, lękliwych lub nadpobudliwych psów. 

Treningi z naszym Klubie wyróżnia nie tylko doświadczona karda instruktorska, ale także autorska metoda dzięki której Twój pies nie tylko będzie doskonale przygotowany do testów zapachowych oraz zawodów Polskiej Ligi Nosework. Regularnie ćwiczenia wpłyną także pozytywnie na jego codzienne zachowanie.

Jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z noseworkiem, pomożemy Ci:

– nauczyć psa spokojnej i metodycznej pracy

– sprawimy, że będzie miał motywację do eksploracji

– nauczymy go oznaczania przez target

– sprawimy, że będzie miał dużą świadomość zapachu

– nauczymy Cię komunikować się niewerbalnie z psem

Jesteś już zawodnikiem i chcesz się przygotować do wyższych klas? A może poprawić pewne aspekty pracy psa? Nasi trenerzy to nie tylko czynni i doświadczeni zawodnicy, ale także sędziowie Polskiej Ligi Nosework. Doskonale znamy ten sport i chętnie pomożemy.

Treningi odbywają się w doskonale wyposażonych salach. Nasi kursanci otrzymują od nas pracę domową w postaci materiałów wideo i opisów ćwiczeń

Cennik zajęć:

– pojedyncze wejście – 150 zł

– pakiet 5 treningów –  600 zł (do wykorzystania przez 3 miesiące od daty pierwszych zajęć)

Dostępne terminy i zapisy przez aplikację HiPets (kliknij tu)

#nosework #noseworkdog #noseworktraining #polskaliganosework #klubnoseworkwarszawa #zuzikdog #mądrenosy #noseworkwarszawa #treningnosework #trenernosework #zajęcianosework #noseworkpolska #treningwęchowypsa #detekcjazapachów #noseworkkurs #noseworkonline